Bozbey’den İTÜDER’e Tam Destek

İTÜDER Bursa Başkanı Hasan Tuğcu ve yönetim kurulunu başkanlık makamında kabul eden, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa’ya kazandırılması planlanan İTÜ Evi başta olmak üzere yapılacak çalışmalarda belediye olarak İTÜDER’e her türlü desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi.

Bursa İTÜDER’in (İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunları Derneği) yeni yönetimi, protokol ziyaretleri kapsamında Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’le de biraraya geldi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e teşekkür eden İTÜDER Bursa Başkanı Hasan Tuğcu, önemli devlet adamları ve mesleğinde büyük başarılara imza atmış isimler yetiştirmesi ile tanınan İTÜ’nün, 2023’te 25O. kuruluş yıldönümünü kutlayacağının altını çizerken; “Bursa’da da İTÜ gibi ülkemizin hatta dünyanın seçkin bir üniversitesinden mezun binlerce üyemiz var. Yüksek teknik bilgi ve tecrübesine sahip İTÜDER camiası olarak biz de kentin geleceğini ilgilendiren her önemli projede katkıda bulunmaya hazırız” açıklamasını yaptı.

Başkan Tuğcu, “Öncelikli çalışmalarımız arasında Türkiye’nin önde gelen illerinde bulunan İTÜ Evi projelerinden birinin Bursa’ya da kurulması var. Bursa’da da yapılmasını arzu ettiğimiz İTÜ Evi’ne sizlerin desteğini çok önemsiyoruz” dedi.